Serekunda United - Banjul United 11.01.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Serekunda United i Banjul United i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Serekunda United Banjul United - Suma - Poniżej (2.5).
11/01/2026
Serekunda United
Banjul United
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.01.2026 18:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Gambia, Mistrzostwa Gambii. 2 Division, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Serekunda United i Banjul United. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 11.01 w 11:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Serekunda United i Banjul United poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Serekunda United i Banjul United z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Serekunda United przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Gambii. 2 Division Serekunda United rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 1 przegranych i 7 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Średnio Serekunda United strzelił 8 goli i stracił 8 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Gdy grają u siebie, Serekunda United zazwyczaj zdobywa średnio 59.7 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Serekunda United strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Serekunda United średnio 59.7 minut.
Banjul United przegląd
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Gambii. 2 Division Banjul United rozegrało 2 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Gracze Banjul United potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
USL League Two
Ventura County Fusion-Tucson
Bangers FC-FC Olympia
MLS+
Sporting +-Inter +
Inter +-Dynamo +
Sporting +-Dynamo +
Sporting +-Union +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 ostatnich meczów Serekunda United we wszystkich zawodach zakończonych remisem
5 / 10 ostatnich meczów Serekunda United w Mistrzostwa Gambii. 2 Division zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów Banjul United we wszystkich zawodach zakończonych remisem
Postaw:1x2 - X
3 / 10 ostatnich meczów Serekunda United w Mistrzostwa Gambii. 2 Division zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
5 / 10 ostatnich meczów Serekunda United we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Serekunda United w Mistrzostwa Gambii. 2 Division , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Banjul United we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 2 ostatnich meczów Banjul United w Mistrzostwa Gambii. 2 Division , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
2 / 10 ostatnich meczów Serekunda United we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów Serekunda United w Mistrzostwa Gambii. 2 Division zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
1 / 10 ostatnich meczów Serekunda United we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 of last matches Serekunda United in Mistrzostwa Gambii. 2 Division ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Banjul United nie przegrała
1 / 2 ostatnich meczów w Mistrzostwa Gambii. 2 Division Banjul United nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 10 ostatnich meczów Serekunda United we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 10 of last matches Serekunda United in Mistrzostwa Gambii. 2 Division ended in defeat
1 / 10 ostatnich meczów Banjul United we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 2 ostatnich meczów Banjul United w Mistrzostwa Gambii. 2 Division zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 11.01.2026 18:42
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!