Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Sethu (Kobiety) - Nita FA (Kobiety) 06.01.2026prognoza

Przepowiednie meczów

Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Sethu (Kobiety) i Nita FA (Kobiety) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Sethu (Kobiety) Nita FA (Kobiety) - 1x2 - Z1.

06/01/2026

Sethu (Kobiety)

04:00

Nita FA (Kobiety)

Bet:1x2 - Z1

Kursy:2.29

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.01.2026 18:40

Przegląd meczu

Nadchodzący turniej Indie, Mistrzostwa Indii. Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Sethu (Kobiety) i Nita FA (Kobiety). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 06.01 w 04:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Sethu (Kobiety) i Nita FA (Kobiety) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują

Statystyki porównawcze

Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Sethu (Kobiety) i Nita FA (Kobiety) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.

10
Mecze
10
4
Wygrywa
5
1
Rysuje
1
5
Straty
4
19
Zdobyte
21
16
Przyznany
19
+3
Różnica bramek
+2
6
Średnia bramek w meczu
6
1.9
Gole strzelone na mecz
2.1
1.6
Gole zdobyte na mecz
1.9
3.5
Obie drużyny zdobyły
4
27.3'
Minuty/Gol strzelony
24'

Sethu (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Indii. Kobiety Sethu (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 5 przegranych i 1 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Średnio Sethu (Kobiety) strzelił 8 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek -2. Gdy grają u siebie, Sethu (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 31.8 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Sethu (Kobiety) strzeliły obie drużyny, co stanowi 67% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Sethu (Kobiety) średnio 31.8 minut.

Nita FA (Kobiety) przegląd

W bieżącym sezonie Mistrzostwa Indii. Kobiety Nita FA (Kobiety) rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 5 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 10 goli i straciła 11 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Średnio w meczach wyjazdowych Nita FA (Kobiety) obie drużyny strzelają około 27.5 bramek. W meczach wyjazdowych Nita FA (Kobiety) obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 33% ich meczów wyjazdowych. Gracze Nita FA (Kobiety) potrzebują około 27.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.

Kto wygra?

Sethu (Kobiety)
SET - %
Nita FA (Kobiety)
NIT - %
rysuje - %

Czy obie drużyny strzelą?

Tak - 50%
Nie - 50%

Kto strzeli pierwszy?

Sethu (Kobiety)
SET - 33%
Nita FA (Kobiety)
NIT - 33%
Bez gola - 34%

Statystyki przedmeczowe

10
Mecze
10
4
Wygrywa
5
1
Rysuje
1
5
Straty
4
19
Zdobyte
21
16
Przyznany
19
+3
Różnica bramek
+2
6
Średnia bramek w meczu
6
1.9
Gole strzelone na mecz
2.1
1.6
Gole zdobyte na mecz
1.9
3.5
Obie drużyny zdobyły
4
27.3'
Minuty/Gol strzelony
24'

Wskazówki dotyczące zakładów

Sethu (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Sethu (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Sethu (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Sethu (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Nita FA (Kobiety)

6 / 10 ostatnich meczów Nita FA (Kobiety) we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Nita FA (Kobiety)

6 / 10 ostatnich meczów Nita FA (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki

Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie

Sethu (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Sethu (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety zakończył się jego porażką w 1 połowie

Nita FA (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Nita FA (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Nita FA (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Nita FA (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2

Sethu (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Sethu (Kobiety) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Sethu (Kobiety)

4 / 10 of last matches Sethu (Kobiety) in Mistrzostwa Indii. Kobiety ended in defeat

Nita FA (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Nita FA (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Nita FA (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Nita FA (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety zakończył się jej zwycięstwem

Postaw:1x2 - Z2

Sethu (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Sethu (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie

Sethu (Kobiety)

4 / 10 ostatnich meczów Sethu (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety zakończył się jego porażką w 2 połowie

Nita FA (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Nita FA (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie

Nita FA (Kobiety)

2 / 10 ostatnich meczów Nita FA (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety zakończonych zwycięstwem w 2 połowie

Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2

Sethu (Kobiety)

3 / 10 ostatnich meczów Sethu (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Sethu (Kobiety)

3 / 10 ostatnich meczów Sethu (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety zakończonych zwycięstwem w 1 połowie

Nita FA (Kobiety)

3 / 10 ostatnich meczów Nita FA (Kobiety) w Mistrzostwa Indii. Kobiety zakończył się jego porażką w 1 połowie

Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1

Sethu (Kobiety)

8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Sethu (Kobiety) nie zremisowało

Sethu (Kobiety)

8 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Indii. Kobiety Sethu (Kobiety) nie zremisował

Nita FA (Kobiety)

9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Nita FA (Kobiety) nie zremisowało

Nita FA (Kobiety)

9 / 10 ostatnich meczów w Mistrzostwa Indii. Kobiety Nita FA (Kobiety) nie zremisował

Postaw:Podwójna szansa - 12

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.01.2026 18:40

Czat

Brak wiadomości

Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!