Shenzhen 2028 FC - Chengdu Rongcheng B 28.06.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Shenzhen 2028 FC i Chengdu Rongcheng B i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Shenzhen 2028 FC Chengdu Rongcheng B - Punkty obydwu drużyn - Nie.
28/06/2026
Shenzhen 2028 FC
Chengdu Rongcheng B
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.06.2026 19:42
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Chiny, China League 2, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Shenzhen 2028 FC i Chengdu Rongcheng B. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 28.06 w 07:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Shenzhen 2028 FC i Chengdu Rongcheng B poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 11.04.26, z końcowym wynikiem 3:1. Shenzhen 2028 FC zwyciężyli w 2 meczów, podczas gdy Chengdu Rongcheng B wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 7-4 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Shenzhen 2028 FC i Chengdu Rongcheng B z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Shenzhen 2028 FC przegląd
W bieżącym sezonie China League 2 Shenzhen 2028 FC rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 2 przegranych i 2 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 2 miejsca w tabeli. Średnio Shenzhen 2028 FC strzelił 19 goli i stracił 13 goli na mecz, z różnicą bramek +6. Gdy grają u siebie, Shenzhen 2028 FC zazwyczaj zdobywa średnio 28.1 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Shenzhen 2028 FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Shenzhen 2028 FC średnio 28.1 minut.
Chengdu Rongcheng B przegląd
W bieżącym sezonie China League 2 Chengdu Rongcheng B rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 12 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -7. Obecnie Chengdu Rongcheng B zajmuje 10 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Chengdu Rongcheng B obie drużyny strzelają około 52.9 bramek. W meczach wyjazdowych Chengdu Rongcheng B obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 30% ich meczów wyjazdowych. Gracze Chengdu Rongcheng B potrzebują około 52.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Shenzhen 2028 FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 6 | 4 | 3 | 22 | 18 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Chengdu Rongcheng B | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 3 | 4 | 6 | 9 | 15 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
Crew +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
D.C.United +-Crew +
D.C.United +-Minnesota +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-Crew +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Shenzhen 2028 FC i Chengdu Rongcheng B strzelili pierwsi w China League 2 sezonu 2026/2026
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Shenzhen 2028 FC meczów i Chengdu Rongcheng B meczów w ramach turnieju China League 2
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Shenzhen 2028 FC i Chengdu Rongcheng B na turnieju China League 2 w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Shenzhen 2028 FC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
6 / 10 ostatnich meczów Shenzhen 2028 FC w China League 2 zakończył się jej zwycięstwem
5 / 10 ostatnich meczów Chengdu Rongcheng B we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Chengdu Rongcheng B in China League 2 ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Shenzhen 2028 FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Shenzhen 2028 FC in China League 2 ended in defeat
1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Shenzhen 2028 FC
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Chengdu Rongcheng B nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w China League 2 Chengdu Rongcheng B nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 10 ostatnich meczów Shenzhen 2028 FC we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Shenzhen 2028 FC w China League 2 zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów Chengdu Rongcheng B we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Chengdu Rongcheng B w China League 2 zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Shenzhen 2028 FC nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w China League 2 Shenzhen 2028 FC nie zremisował
1 / 3 of the last matches between the teams ended in a win
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Chengdu Rongcheng B nie zremisowało
6 / 10 ostatnich meczów w China League 2 Chengdu Rongcheng B nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów Shenzhen 2028 FC we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Shenzhen 2028 FC w China League 2 zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Shenzhen 2028 FC w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Chengdu Rongcheng B w China League 2 zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Shenzhen 2028 FC we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Chengdu Rongcheng B we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Chengdu Rongcheng B w China League 2 zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.06.2026 19:42
Czat (1)
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!