Líšeň - MAS Taborsko 03.05.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Líšeň i MAS Taborsko i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Líšeň MAS Taborsko - Punkty obydwu drużyn - Nie.
03/05/2025
Líšeň
MAS Taborsko
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.05.2025 19:43
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Czechy, FNL, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Líšeň i MAS Taborsko. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 03.05 w 11:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Líšeň i MAS Taborsko poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 9 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 05.10.24, z końcowym wynikiem 1:1. Líšeň zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy MAS Taborsko wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 4 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 9-6 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Líšeň i MAS Taborsko z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Líšeň przegląd
W bieżącym sezonie FNL Líšeň rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 3 przegranych i 4 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 7 miejsca w tabeli. Średnio Líšeň strzelił 9 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek -1. Gdy grają u siebie, Líšeň zazwyczaj zdobywa średnio 47.1 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Líšeň strzeliły obie drużyny, co stanowi 20% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Líšeň średnio 47.1 minut.
MAS Taborsko przegląd
W bieżącym sezonie FNL MAS Taborsko rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 5 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 16 goli i straciła 13 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +3. Obecnie MAS Taborsko zajmuje 5 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych MAS Taborsko obie drużyny strzelają około 31 bramek. W meczach wyjazdowych MAS Taborsko obie drużyny strzeliły gola w meczach 7, co stanowi 70% ich meczów wyjazdowych. Gracze MAS Taborsko potrzebują około 31 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. MAS Taborsko | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 9 | 7 | 9 | 28 | 25 | 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Lisen U21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | 7 | 11 | 7 | 25 | 29 | 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS+
D.C.United +-Minnesota +
Crew +-Minnesota +
D.C.United +-Crew +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
Dallas +-Crew +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Líšeň i MAS Taborsko strzelili pierwsi w FNL sezonu 2024/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Líšeň meczów i MAS Taborsko meczów w ramach turnieju FNL
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Líšeň i MAS Taborsko na turnieju FNL w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 10 ostatnich meczów Líšeň we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Líšeň in FNL ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów MAS Taborsko we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów MAS Taborsko w FNL zakończył się jej zwycięstwem
2 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem MAS Taborsko
Postaw:1x2 - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Líšeň we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów Líšeň w FNL zakończył się remisem
4 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
2 / 10 ostatnich meczów MAS Taborsko we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów MAS Taborsko w FNL zakończył się remisem
4 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
1 / 10 ostatnich meczów Líšeň w FNL zakończył się jego porażką w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów MAS Taborsko we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
4 / 10 ostatnich meczów MAS Taborsko w FNL zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem MAS Taborsko w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów MAS Taborsko we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów MAS Taborsko w FNL zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
2 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem MAS Taborsko w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Líšeň we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Líšeň in FNL ended in defeat
2 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Líšeň
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach MAS Taborsko nie przegrała
6 / 10 ostatnich meczów w FNL MAS Taborsko nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
3 / 10 ostatnich meczów Líšeň we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Líšeň w FNL zakończył się jej zwycięstwem
3 / 9 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Líšeň
4 / 10 ostatnich meczów MAS Taborsko we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches MAS Taborsko in FNL ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.05.2025 19:43
Najczęstszy rezultat meczy między SK Lisen a Mas Taborsko to 1-1. 3 mecze zakończyły się tym rezultatem.
Podczas ostatnich 9 spotkań, SK Lisen wygrał 3 razy, były 4 remisy, a Mas Taborsko wygrał 2 razy. Różnica bramek to 9-6 na korzyść SK Lisen.
Mecze w ostatnim sezonie: 0-0 ((SK Lisen u siebie) i 1-0 (Mas Taborsko u siebie).
Czy wiecie, że 40% strzelonych bramek SK Lisen zdobywa między minutami 31-45?
Czy wiecie, że 26% strzelonych bramek Mas Taborsko zdobywa między minutami 46-60?
Od 5 spotkań SK Lisen pozostaje bez wygranej.
Przed własną publicznością SK Lisen nie ma na koncie przegranej z Mas Taborsko od 4 spotkań.
Mas Taborsko otrzymuje 4 czerwoną kartkę w tym sezonie- najwięcej w lidze.
SK Lisen nie strzelił gola w 7 z ich 13 meczy u siebie w FNL w tym sezonie.
Mas Taborsko nie strzelił gola w 2 z ich 12 meczy na wyjeździe w FNL w tym sezonie.
Jan Silny jest w SK Lisen najlepszym strzelcem z liczbą 7 goli. Bojan Djordjic strzelił 6 razy dla Mas Taborsko.
Pavel Sokol ma więcej żółtych kartek (6) niż ktokolwiek w SK Lisen. Jiri Katerinak zgromadził 8 w drużynie Mas Taborsko.
SK Lisen wygrywa 1. połowę w 25% swoich meczy, Mas Taborsko w 26% swoich meczy.
SK Lisen wygrywa 25% połowy meczu, Mas Taborsko wygrywa 26%.
W ich ostatnim spotkaniu był remis. (1- 1)
Gdy SK Lisen prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 80% swoich meczy.
Gdy Mas Taborsko prowadzi 0-1 na wyjeździe, to wygrywa 60% swoich meczy.
Gdy SK Lisen przegrywa 0-1 u siebie, to wygrywa 0% swoich meczy.
Gdy Mas Taborsko przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 12% swoich meczy.
W FNL Mas Taborsko ma lepsze osiągnięcia niż SK Lisen.
Występy Mas Taborsko w ostatnich 5 meczach są lepsze niż u SK Lisen.
Mas Taborsko przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy przeciwko SK Lisen (we wszystkich rozgrywkach).
W ostatnich 5 ich spotkaniach SK Lisen wygrał 1, Mas Taborsko wygrał 2, 2 zremisowano.
Mas Taborsko przegrał tylko 1 ze swoich 5 meczy FNL przeciwko SK Lisen.
SK Lisen wygrał tylko 1 ze swoich 5 meczy FNL przeciwko Mas Taborsko.
SK Lisen zdobywa 0.8 gole w meczu przeciwko Mas Taborsko, a Mas Taborsko strzela 0.8 przeciwko SK Lisen (średnio).
Średnia liczba goli w spotkaniach między SK Lisen i Mas Taborsko to 1.6.
Średnia liczba goli w pierwszej połowie w spotkaniach między SK Lisen i Mas Taborsko to 0.4.
Obie drużyny nie wygrały swojego ostatniego meczu w FNL.
SK Lisen zdobywa 0.82 gole grając u siebie, a Mas Taborsko strzela 1.68 gole grając na wyjeździe (średnio).
Mas Taborsko zdobywał przynajmniej jednego gola w 5 kolejnych meczach.
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!