South Georgia Tormenta - Richmond Kickers 23.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane South Georgia Tormenta i Richmond Kickers i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla South Georgia Tormenta Richmond Kickers - Podwójna szansa - 12.
23/05/2026
South Georgia Tormenta
Richmond Kickers
Bet:Podwójna szansa - 12
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej USA, USL League One, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy South Georgia Tormenta i Richmond Kickers. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 23.05 w 19:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla South Georgia Tormenta i Richmond Kickers poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 18 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 27.09.25, z końcowym wynikiem 4:2. South Georgia Tormenta zwyciężyli w 6 meczów, podczas gdy Richmond Kickers wygrał 5 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 7 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 26-29 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn South Georgia Tormenta i Richmond Kickers z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
South Georgia Tormenta przegląd
W bieżącym sezonie USL League One South Georgia Tormenta rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 6 zwycięstw, 0 przegranych i 4 remisów, w tym 6 wygranych w domu. Średnio South Georgia Tormenta strzelił 21 goli i stracił 11 goli na mecz, z różnicą bramek +10. Gdy grają u siebie, South Georgia Tormenta zazwyczaj zdobywa średnio 28.1 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie South Georgia Tormenta strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie South Georgia Tormenta średnio 28.1 minut.
Richmond Kickers przegląd
W bieżącym sezonie USL League One Richmond Kickers rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 9 goli i straciła 15 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -6. Średnio w meczach wyjazdowych Richmond Kickers obie drużyny strzelają około 37.5 bramek. W meczach wyjazdowych Richmond Kickers obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 30% ich meczów wyjazdowych. Gracze Richmond Kickers potrzebują około 37.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
USL League One
Charlotte Independence-Corpus Christi
Chattanooga Red Wolves-Westchester SC
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
USA. WPSL. Kobiety
Philadelphia Ukrainian (Kobiety)-Penn Fusion (Kobiety)
Puchar Chile
Union Espanola-Colo-Colo
USL League Two
Hill Country Lobos-Lonestar SC
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla South Georgia Tormenta i Richmond Kickers na turnieju USL League One w sezonie 2026/2026
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 of last matches South Georgia Tormenta in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches South Georgia Tormenta in USL League One scored at least 1 goal
10 / 10 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches Richmond Kickers in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Richmond Kickers in USL League One scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
5 / 10 of last matches South Georgia Tormenta in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches South Georgia Tormenta in USL League One had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Richmond Kickers in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Richmond Kickers in USL League One had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach South Georgia Tormenta nie przegrała
8 / 10 ostatnich meczów w USL League One South Georgia Tormenta nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Richmond Kickers
Postaw:Podwójna szansa - 1X
5 / 10 of last matches South Georgia Tormenta in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches South Georgia Tormenta in USL League One had less than 2 goals
5 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Richmond Kickers in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Richmond Kickers in USL League One had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
5 / 10 ostatnich meczów South Georgia Tormenta we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
6 / 10 ostatnich meczów South Georgia Tormenta w USL League One zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem South Georgia Tormenta
6 / 10 ostatnich meczów Richmond Kickers we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Richmond Kickers in USL League One ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów South Georgia Tormenta we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów South Georgia Tormenta w USL League One , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Richmond Kickers we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
6 / 10 ostatnich meczów Richmond Kickers w USL League One , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!