South Hobart - South East United FC 09.06.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane South Hobart i South East United FC i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla South Hobart South East United FC - 1x2 - Z1.
09/06/2025
South Hobart
South East United FC
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.06.2025 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Australia, Puchar Australii, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy South Hobart i South East United FC. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 09.06 w 01:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla South Hobart i South East United FC poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn South Hobart i South East United FC z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
South Hobart przegląd
W bieżącym sezonie Puchar Australii South Hobart rozegrało 2 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 0 przegranych i 0 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio South Hobart strzelił 4 goli i stracił 3 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, South Hobart zazwyczaj zdobywa średnio 14.1 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie South Hobart strzeliły obie drużyny, co stanowi 100% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie South Hobart średnio 14.1 minut.
South East United FC przegląd
W bieżącym sezonie Puchar Australii South East United FC rozegrało 1 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 1 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 0 goli i straciła 0 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Gracze South East United FC potrzebują około 0 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
MLS+
Indy +-Louisville +
Rowdies +-Tulsa +
Indy +-Rowdies +
Louisville +-Tulsa +
Indy +-Tulsa +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla South Hobart i South East United FC na turnieju Puchar Australii w sezonie
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
10 / 10 ostatnich meczów South East United FC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów South East United FC w Puchar Australii zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
1 / 2 ostatnich meczów South Hobart w Puchar Australii zakończył się jego porażką w 1 połowie
8 / 10 ostatnich meczów South East United FC we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
1 / 10 ostatnich meczów South Hobart we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 2 ostatnich meczów South Hobart w Puchar Australii zakończył się jego porażką w 2 połowie
8 / 10 ostatnich meczów South East United FC we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach South East United FC nie przegrała
1 / 1 ostatnich meczów w Puchar Australii South East United FC nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 10 ostatnich meczów South Hobart we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 2 ostatnich meczów South Hobart w Puchar Australii , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów South East United FC we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 1 ostatnich meczów South East United FC w Puchar Australii , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
2 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach South Hobart nie zremisowało
2 / 2 ostatnich meczów w Puchar Australii South Hobart nie zremisował
10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach South East United FC nie zremisowało
1 / 1 ostatnich meczów w Puchar Australii South East United FC nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.06.2025 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!