SSD Nissa FC - AS Reggina 1914 17.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane SSD Nissa FC i AS Reggina 1914 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla SSD Nissa FC AS Reggina 1914 - Suma - Ponad (0.5).
17/05/2026
SSD Nissa FC
AS Reggina 1914
Bet:Suma - Ponad (0.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Włochy, Serie D, Grupa I, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy SSD Nissa FC i AS Reggina 1914. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 17.05 w 10:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla SSD Nissa FC i AS Reggina 1914 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 4 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 11.01.26, z końcowym wynikiem 1:2. SSD Nissa FC zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy AS Reggina 1914 wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 3-7 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn SSD Nissa FC i AS Reggina 1914 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
SSD Nissa FC przegląd
W bieżącym sezonie Serie D, Grupa I SSD Nissa FC rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 7 zwycięstw, 0 przegranych i 3 remisów, w tym 7 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 2 miejsca w tabeli. Średnio SSD Nissa FC strzelił 20 goli i stracił 5 goli na mecz, z różnicą bramek +15. Gdy grają u siebie, SSD Nissa FC zazwyczaj zdobywa średnio 36 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie SSD Nissa FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie SSD Nissa FC średnio 36 minut.
AS Reggina 1914 przegląd
W bieżącym sezonie Serie D, Grupa I AS Reggina 1914 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 8 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 8 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 12 goli i straciła 4 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +8. Obecnie AS Reggina 1914 zajmuje 3 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych AS Reggina 1914 obie drużyny strzelają około 56.3 bramek. W meczach wyjazdowych AS Reggina 1914 obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 20% ich meczów wyjazdowych. Gracze AS Reggina 1914 potrzebują około 56.3 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. SSD Nissa FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | 19 | 10 | 5 | 51 | 27 | 67 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3. AS Reggina 1914 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | 20 | 6 | 8 | 44 | 23 | 66 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
MLS Next Pro
Minnesota United FC 2-Tacoma Defiance
USL W League
Lonestar SC San Antonio (Women)-Ahfc Royals (Women)
Puchar Chile
Deportes Puerto Montt-Club Deportes Concepcion
USL League Two
Miami AC-Brevard SC
USL W League
Albion SC Colorado (Women)-Colorado Storm (Women)
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie SSD Nissa FC i AS Reggina 1914 strzelili pierwsi w Serie D, Grupa I sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki SSD Nissa FC meczów i AS Reggina 1914 meczów w ramach turnieju Serie D, Grupa I
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla SSD Nissa FC i AS Reggina 1914 na turnieju Serie D, Grupa I w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
5 / 10 of last matches SSD Nissa FC in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches SSD Nissa FC in Serie D, Grupa I had less than 3 goals
9 / 10 of last matches AS Reggina 1914 in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches AS Reggina 1914 in Serie D, Grupa I had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
5 / 10 of last matches SSD Nissa FC in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches SSD Nissa FC in Serie D, Grupa I had less than 2 goals
4 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches AS Reggina 1914 in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches AS Reggina 1914 in Serie D, Grupa I had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
5 / 10 of last matches SSD Nissa FC in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches SSD Nissa FC in Serie D, Grupa I scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches AS Reggina 1914 in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches AS Reggina 1914 in Serie D, Grupa I scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
5 / 10 of last matches SSD Nissa FC in all competitions scored at least 3 goals
5 / 10 of last matches SSD Nissa FC in Serie D, Grupa I had at least 3 goals
1 / 10 of last matches AS Reggina 1914 in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches AS Reggina 1914 in Serie D, Grupa I had at least 3 goals
Postaw:Suma - Ponad (2.5)
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!