Stal Rzeszów U19 - Górnik Zabrze U19 08.05.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Stal Rzeszów U19 i Górnik Zabrze U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Stal Rzeszów U19 Górnik Zabrze U19 - Suma - Ponad (0.5).
08/05/2026
Stal Rzeszów U19
Górnik Zabrze U19
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 08.05.2026 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Polska, CLJ, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Stal Rzeszów U19 i Górnik Zabrze U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 08.05 w 09:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Stal Rzeszów U19 i Górnik Zabrze U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 25.10.25, z końcowym wynikiem 2:1. Stal Rzeszów U19 zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Górnik Zabrze U19 wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 5-5 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Stal Rzeszów U19 i Górnik Zabrze U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Stal Rzeszów U19 przegląd
W bieżącym sezonie CLJ Stal Rzeszów U19 rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 2 przegranych i 5 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 10 miejsca w tabeli. Średnio Stal Rzeszów U19 strzelił 14 goli i stracił 7 goli na mecz, z różnicą bramek +7. Gdy grają u siebie, Stal Rzeszów U19 zazwyczaj zdobywa średnio 42.9 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Stal Rzeszów U19 strzeliły obie drużyny, co stanowi 40% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Stal Rzeszów U19 średnio 42.9 minut.
Górnik Zabrze U19 przegląd
W bieżącym sezonie CLJ Górnik Zabrze U19 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 7 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 4. Drużyna strzeliła 26 goli i straciła 14 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +12. Obecnie Górnik Zabrze U19 zajmuje 4 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Górnik Zabrze U19 obie drużyny strzelają około 22.5 bramek. W meczach wyjazdowych Górnik Zabrze U19 obie drużyny strzeliły gola w meczach 8, co stanowi 80% ich meczów wyjazdowych. Gracze Górnik Zabrze U19 potrzebują około 22.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Gornik Zabrze U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 14 | 5 | 7 | 57 | 44 | 47 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Stal Rzeszow U19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | 10 | 5 | 11 | 35 | 38 | 35 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
Mistrzostwa Świata
Niemcy-Paragwaj
Segunda Division
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
USA. WPSL. Kobiety
Philadelphia Ukrainian (Kobiety)-Penn Fusion (Kobiety)
Puchar Chile
Union Espanola-Colo-Colo
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Stal Rzeszów U19 i Górnik Zabrze U19 strzelili pierwsi w CLJ sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Stal Rzeszów U19 meczów i Górnik Zabrze U19 meczów w ramach turnieju CLJ
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Stal Rzeszów U19 i Górnik Zabrze U19 na turnieju CLJ w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 10 ostatnich meczów Górnik Zabrze U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 10 ostatnich meczów Górnik Zabrze U19 w CLJ , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
Postaw:Podwójna szansa - 1X
10 / 10 of last matches Stal Rzeszów U19 in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Stal Rzeszów U19 in CLJ had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Górnik Zabrze U19 in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Górnik Zabrze U19 in CLJ had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
1 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Górnik Zabrze U19 nie zremisowało
1 / 10 ostatnich meczów w CLJ Górnik Zabrze U19 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
8 / 10 of last matches Stal Rzeszów U19 in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Stal Rzeszów U19 in CLJ had less than 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 10 of last matches Górnik Zabrze U19 in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Górnik Zabrze U19 in CLJ had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
2 / 10 of last matches Stal Rzeszów U19 in all competitions scored at least 2 goals
2 / 10 of last matches Stal Rzeszów U19 in CLJ scored at least 2 goals
1 / 3 of the last matches between the teams was at least 2 goals
5 / 10 of last matches Górnik Zabrze U19 in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Górnik Zabrze U19 in CLJ scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 08.05.2026 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!