Tapachula Soconusco - Inter Playa del Carmen AC 11.10.2025prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Tapachula Soconusco i Inter Playa del Carmen AC i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Tapachula Soconusco Inter Playa del Carmen AC - Suma - Ponad (0.5).
11/10/2025
Tapachula Soconusco
Inter Playa del Carmen AC
Bet:Suma - Ponad (0.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Meksyk, Liga Premier Serie B, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Tapachula Soconusco i Inter Playa del Carmen AC. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 11.10 w 18:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Tapachula Soconusco i Inter Playa del Carmen AC poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 2 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 18.01.25, z końcowym wynikiem 2:1. Tapachula Soconusco zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Inter Playa del Carmen AC wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 2-4 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Tapachula Soconusco i Inter Playa del Carmen AC z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Tapachula Soconusco przegląd
W bieżącym sezonie Liga Premier Serie B Tapachula Soconusco rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 4 przegranych i 3 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Średnio Tapachula Soconusco strzelił 16 goli i stracił 10 goli na mecz, z różnicą bramek +6. Gdy grają u siebie, Tapachula Soconusco zazwyczaj zdobywa średnio 34.6 goli na mecz. 6 w meczach na własnym stadionie Tapachula Soconusco strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Tapachula Soconusco średnio 34.6 minut.
Inter Playa del Carmen AC przegląd
W bieżącym sezonie Liga Premier Serie B Inter Playa del Carmen AC rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 4 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 13 goli i straciła 13 goli, co daje różnicę bramek w wysokości 0. Średnio w meczach wyjazdowych Inter Playa del Carmen AC obie drużyny strzelają około 35.8 bramek. W meczach wyjazdowych Inter Playa del Carmen AC obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Inter Playa del Carmen AC potrzebują około 35.8 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Świata
Brazylia-Japonia
Premier League
Havnar Boltfelag-Skala IF
B68 Toftir-AB Argir
Vikingur Gota-Runawik
Qadsia-Al Kuwait SC
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Tapachula Soconusco i Inter Playa del Carmen AC strzelili pierwsi w Liga Premier Serie B sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Tapachula Soconusco meczów i Inter Playa del Carmen AC meczów w ramach turnieju Liga Premier Serie B
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Tapachula Soconusco i Inter Playa del Carmen AC na turnieju Liga Premier Serie B w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Tapachula Soconusco nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Liga Premier Serie B Tapachula Soconusco nie zremisował
2 / 2 of the last matches between the teams ended in a win
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Inter Playa del Carmen AC nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Liga Premier Serie B Inter Playa del Carmen AC nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
7 / 10 of last matches Tapachula Soconusco in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Tapachula Soconusco in Liga Premier Serie B had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Inter Playa del Carmen AC in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Inter Playa del Carmen AC in Liga Premier Serie B had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
7 / 10 of last matches Tapachula Soconusco in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Tapachula Soconusco in Liga Premier Serie B had less than 2 goals
1 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches Inter Playa del Carmen AC in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Inter Playa del Carmen AC in Liga Premier Serie B had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
4 / 10 ostatnich meczów Tapachula Soconusco we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Tapachula Soconusco in Liga Premier Serie B ended in defeat
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Tapachula Soconusco
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Inter Playa del Carmen AC nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w Liga Premier Serie B Inter Playa del Carmen AC nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Tapachula Soconusco nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w Liga Premier Serie B Tapachula Soconusco nie przegrała
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Inter Playa del Carmen AC
Postaw:Podwójna szansa - 1X
4 / 10 ostatnich meczów Tapachula Soconusco we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Tapachula Soconusco in Liga Premier Serie B ended in defeat
4 / 10 ostatnich meczów Inter Playa del Carmen AC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Inter Playa del Carmen AC w Liga Premier Serie B zakończył się jej zwycięstwem
1 / 2 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Inter Playa del Carmen AC
Postaw:1x2 - Z2
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!