Tauranga City United - East Coast Bays 26.04.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Tauranga City United i East Coast Bays i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Tauranga City United East Coast Bays - 1x2 - Z1.
26/04/2024
Tauranga City United
East Coast Bays
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 27.04.2024 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Nowa Zelandia, National League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Tauranga City United i East Coast Bays. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 26.04 w 23:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Tauranga City United i East Coast Bays poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Tauranga City United i East Coast Bays z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Tauranga City United przegląd
W bieżącym sezonie National League Tauranga City United rozegrało 6 meczów. Klub zanotował 2 zwycięstw, 4 przegranych i 0 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 8 miejsca w tabeli. Średnio Tauranga City United strzelił 7 goli i stracił 5 goli na mecz, z różnicą bramek +2. Gdy grają u siebie, Tauranga City United zazwyczaj zdobywa średnio 22.5 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie Tauranga City United strzeliły obie drużyny, co stanowi 67% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Tauranga City United średnio 22.5 minut.
East Coast Bays przegląd
W bieżącym sezonie National League East Coast Bays rozegrało 6 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 0 zwycięstw, 4 przegranych i Remisy 2. Drużyna strzeliła 1 goli i straciła 2 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Obecnie East Coast Bays zajmuje 11 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych East Coast Bays obie drużyny strzelają około 60 bramek. W meczach wyjazdowych East Coast Bays obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze East Coast Bays potrzebują około 60 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Tauranga City United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 19 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. East Coast Bays | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
National League
Auckland City-Auckland FC Reserves
U20 Catarinense, Serie A
Joinville U20-Nacao U20
Premier League
Al Nejmeh-Racing Beirut
Mocambola
Chingale de Tete-Baia de Pemba
Klubowe Mecze Towarzyski
Odense-Kolding IF
Tercera Division, Rezerwy
Albion Montevideo II-Colon FC II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Tauranga City United i East Coast Bays na turnieju National League w sezonie 2024/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 6 of last matches Tauranga City United in all competitions had less than 3 goals
4 / 6 of last matches Tauranga City United in National League had less than 3 goals
6 / 6 of last matches East Coast Bays in all competitions had less than 3 goals
6 / 6 of last matches East Coast Bays in National League had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
3 / 6 of last matches Tauranga City United in all competitions had less than 2 goals
3 / 6 of last matches Tauranga City United in National League had less than 2 goals
5 / 6 of last matches East Coast Bays in all competitions had less than 2 goals
5 / 6 of last matches East Coast Bays in National League had less than 2 goals
Postaw:Suma - Poniżej (1.5)
4 / 6 ostatnich meczów Tauranga City United we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 6 of last matches Tauranga City United in National League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z2
2 / 6 ostatnich meczów East Coast Bays we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 6 ostatnich meczów East Coast Bays w National League zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
1 / 6 ostatnich meczów Tauranga City United we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 6 ostatnich meczów Tauranga City United w National League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 6 ostatnich meczów East Coast Bays we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 6 ostatnich meczów East Coast Bays w National League , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
4 / 6 ostatnich meczów Tauranga City United we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 6 of last matches Tauranga City United in National League ended in defeat
2 / 6 ostatnich meczów we wszystkich zawodach East Coast Bays nie przegrała
2 / 6 ostatnich meczów w National League East Coast Bays nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 27.04.2024 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!