Tauro - CD Universitario 09.09.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Tauro i CD Universitario i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Tauro CD Universitario - Podwójna szansa - 12.
09/09/2024
Tauro
CD Universitario
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.09.2024 19:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Panama, Liga Panamena de Futbol, Clausura, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Tauro i CD Universitario. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 09.09 w 21:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Tauro i CD Universitario poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 33 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 09.03.24, z końcowym wynikiem 2:2. Tauro zwyciężyli w 13 meczów, podczas gdy CD Universitario wygrał 11 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 9 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 39-29 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Tauro i CD Universitario z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Tauro przegląd
W bieżącym sezonie Liga Panamena de Futbol, Clausura Tauro rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 4 przegranych i 3 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Średnio Tauro strzelił 7 goli i stracił 6 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, Tauro zazwyczaj zdobywa średnio 48.5 goli na mecz. 4 w meczach na własnym stadionie Tauro strzeliły obie drużyny, co stanowi 57% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Tauro średnio 48.5 minut.
CD Universitario przegląd
W bieżącym sezonie Liga Panamena de Futbol, Clausura CD Universitario rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 7 goli i straciła 16 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -9. Średnio w meczach wyjazdowych CD Universitario obie drużyny strzelają około 39.1 bramek. W meczach wyjazdowych CD Universitario obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze CD Universitario potrzebują około 39.1 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park-Minnesota Blizzard FC
USL League Two
Atletico Union-Real Colorado
Mistrzostwa Świata
Niderlandy-Maroko
MLS+
Whitecaps +-Timber +
Timber +-Bulls +
Sounders +-Timber +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Tauro i CD Universitario strzelili pierwsi w Liga Panamena de Futbol, Clausura sezonu 2024/2024
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Tauro meczów i CD Universitario meczów w ramach turnieju Liga Panamena de Futbol, Clausura
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Tauro i CD Universitario na turnieju Liga Panamena de Futbol, Clausura w sezonie 2024/2024
Wskazówki dotyczące zakładów
6 / 10 ostatnich meczów Tauro we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Tauro in Liga Panamena de Futbol, Clausura ended in defeat
5 / 10 ostatnich meczów CD Universitario we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów CD Universitario w Liga Panamena de Futbol, Clausura zakończył się jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem CD Universitario
Postaw:1x2 - Z2
2 / 10 ostatnich meczów Tauro we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Tauro w Liga Panamena de Futbol, Clausura zakończył się remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
1 / 10 ostatnich meczów CD Universitario we wszystkich zawodach zakończonych remisem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
2 / 10 ostatnich meczów Tauro we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów CD Universitario we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów CD Universitario w Liga Panamena de Futbol, Clausura zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem CD Universitario w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
6 / 10 ostatnich meczów Tauro we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Tauro in Liga Panamena de Futbol, Clausura ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Tauro
6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach CD Universitario nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów w Liga Panamena de Futbol, Clausura CD Universitario nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
2 / 10 ostatnich meczów Tauro we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Tauro w Liga Panamena de Futbol, Clausura zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Tauro
4 / 10 ostatnich meczów CD Universitario we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches CD Universitario in Liga Panamena de Futbol, Clausura ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 10 ostatnich meczów Tauro we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Tauro w Liga Panamena de Futbol, Clausura , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów CD Universitario we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów CD Universitario w Liga Panamena de Futbol, Clausura , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 10.09.2024 19:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!