Citadel Bulldogs (Kobiety) - Presbyterian Blue Hose (Women) 05.09.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Citadel Bulldogs (Kobiety) i Presbyterian Blue Hose (Women) i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Citadel Bulldogs (Kobiety) Presbyterian Blue Hose (Women) - Podwójna szansa - 12.
05/09/2024
Citadel Bulldogs (Kobiety)
Presbyterian Blue Hose (Women)
Bet:Podwójna szansa - 12
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej USA, NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Citadel Bulldogs (Kobiety) i Presbyterian Blue Hose (Women). Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 05.09 w 16:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Citadel Bulldogs (Kobiety) i Presbyterian Blue Hose (Women) poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 15.09.19, z końcowym wynikiem 3:2. Citadel Bulldogs (Kobiety) zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Presbyterian Blue Hose (Women) wygrał 0 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 3-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Citadel Bulldogs (Kobiety) i Presbyterian Blue Hose (Women) z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Citadel Bulldogs (Kobiety) przegląd
W bieżącym sezonie NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety Citadel Bulldogs (Kobiety) rozegrało 4 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 0 przegranych i 1 remisów, w tym 3 wygranych w domu. Średnio Citadel Bulldogs (Kobiety) strzelił 8 goli i stracił 1 goli na mecz, z różnicą bramek +7. Gdy grają u siebie, Citadel Bulldogs (Kobiety) zazwyczaj zdobywa średnio 30 goli na mecz. 1 w meczach na własnym stadionie Citadel Bulldogs (Kobiety) strzeliły obie drużyny, co stanowi 33% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Citadel Bulldogs (Kobiety) średnio 30 minut.
Presbyterian Blue Hose (Women) przegląd
W bieżącym sezonie NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety Presbyterian Blue Hose (Women) rozegrało 4 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 3 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +2. Średnio w meczach wyjazdowych Presbyterian Blue Hose (Women) obie drużyny strzelają około 22.5 bramek. W meczach wyjazdowych Presbyterian Blue Hose (Women) obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 100% ich meczów wyjazdowych. Gracze Presbyterian Blue Hose (Women) potrzebują około 22.5 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
MLS+
Crew +-Minnesota +
Dallas +-D.C.United +
D.C.United +-Crew +
D.C.United +-Minnesota +
Dallas +-Minnesota +
Dallas +-Crew +
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Citadel Bulldogs (Kobiety) i Presbyterian Blue Hose (Women) strzelili pierwsi w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety sezonu 2024/2024
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Citadel Bulldogs (Kobiety) meczów i Presbyterian Blue Hose (Women) meczów w ramach turnieju NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Citadel Bulldogs (Kobiety) i Presbyterian Blue Hose (Women) na turnieju NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety w sezonie 2024/2024
Wskazówki dotyczące zakładów
4 / 4 of last matches Citadel Bulldogs (Kobiety) in all competitions scored at least 1 goal
4 / 4 of last matches Citadel Bulldogs (Kobiety) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
3 / 4 of last matches Presbyterian Blue Hose (Women) in all competitions scored at least 1 goal
3 / 4 of last matches Presbyterian Blue Hose (Women) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety scored at least 1 goal
Postaw:Suma - Ponad (0.5)
3 / 4 of last matches Citadel Bulldogs (Kobiety) in all competitions scored at least 2 goals
3 / 4 of last matches Citadel Bulldogs (Kobiety) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety scored at least 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams was at least 2 goals
3 / 4 of last matches Presbyterian Blue Hose (Women) in all competitions scored at least 2 goals
3 / 4 of last matches Presbyterian Blue Hose (Women) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
4 / 4 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Citadel Bulldogs (Kobiety) nie przegrała
4 / 4 ostatnich meczów w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety Citadel Bulldogs (Kobiety) nie przegrała
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Presbyterian Blue Hose (Women)
Postaw:Podwójna szansa - 1X
3 / 4 of last matches Citadel Bulldogs (Kobiety) in all competitions had less than 3 goals
3 / 4 of last matches Citadel Bulldogs (Kobiety) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety had less than 3 goals
2 / 4 of last matches Presbyterian Blue Hose (Women) in all competitions had less than 3 goals
2 / 4 of last matches Presbyterian Blue Hose (Women) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
3 / 4 ostatnich meczów Citadel Bulldogs (Kobiety) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 4 ostatnich meczów Citadel Bulldogs (Kobiety) w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety zakończył się jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Citadel Bulldogs (Kobiety)
1 / 4 ostatnich meczów Presbyterian Blue Hose (Women) we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
1 / 4 of last matches Presbyterian Blue Hose (Women) in NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
3 / 4 ostatnich meczów Presbyterian Blue Hose (Women) we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 4 ostatnich meczów Presbyterian Blue Hose (Women) w NCAA Sezon Zasadniczy, Kobiety zakończył się jej zwycięstwem
Postaw:1x2 - Z2
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!