Torquay United - Farnborough 03.03.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Torquay United i Farnborough i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Torquay United Farnborough - Podwójna szansa - X2.
03/03/2026
Torquay United
Farnborough
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.03.2026 18:40
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Anglii, National League South, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Torquay United i Farnborough. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 03.03 w 14:45. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Torquay United i Farnborough poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 5 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 05.11.25, z końcowym wynikiem 1:3. Torquay United zwyciężyli w 3 meczów, podczas gdy Farnborough wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 1 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 8-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Torquay United i Farnborough z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Torquay United przegląd
W bieżącym sezonie National League South Torquay United rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 4 przegranych i 2 remisów, w tym 5 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 4 miejsca w tabeli. Średnio Torquay United strzelił 24 goli i stracił 15 goli na mecz, z różnicą bramek +9. Gdy grają u siebie, Torquay United zazwyczaj zdobywa średnio 23.1 goli na mecz. 7 w meczach na własnym stadionie Torquay United strzeliły obie drużyny, co stanowi 70% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Torquay United średnio 23.1 minut.
Farnborough przegląd
W bieżącym sezonie National League South Farnborough rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 5 przegranych i Remisy 3. Drużyna strzeliła 15 goli i straciła 30 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -15. Obecnie Farnborough zajmuje 20 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Farnborough obie drużyny strzelają około 20 bramek. W meczach wyjazdowych Farnborough obie drużyny strzeliły gola w meczach 8, co stanowi 80% ich meczów wyjazdowych. Gracze Farnborough potrzebują około 20 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. Torquay United | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | 17 | 6 | 11 | 62 | 47 | 57 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20. Farnborough | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | 8 | 9 | 16 | 44 | 68 | 33 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
LigaPro Primera A
Liga Deportiva Universitaria de Quito-Orense Sporting Club
Mistrzostwa Islandii do 19 lat
Fyklir Ellidi U19-HK Kopavogur U19
Stjarnan-KFG U19-Leiknir KB U19
Mistrzostwa Świata
Francja-Szwecja
National Premier Soccer League
Gios Lions SC-Michigan Rangers FC
Puchar Chile
Audax Italiano-Palestino
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Torquay United i Farnborough strzelili pierwsi w National League South sezonu 2025/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Torquay United meczów i Farnborough meczów w ramach turnieju National League South
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Torquay United i Farnborough na turnieju National League South w sezonie 2025/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 10 ostatnich meczów Torquay United we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 10 ostatnich meczów Torquay United w National League South , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Farnborough we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Farnborough w National League South , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
4 / 10 ostatnich meczów Torquay United we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 10 of last matches Torquay United in National League South ended in defeat
2 / 10 ostatnich meczów Farnborough we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
2 / 10 ostatnich meczów Farnborough w National League South zakończył się jej zwycięstwem
1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Farnborough
Postaw:1x2 - Z2
4 / 10 ostatnich meczów Torquay United we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Torquay United w National League South zakończył się jej zwycięstwem
3 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Torquay United
5 / 10 ostatnich meczów Farnborough we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
5 / 10 of last matches Farnborough in National League South ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Torquay United nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w National League South Torquay United nie zremisował
4 / 5 of the last matches between the teams ended in a win
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Farnborough nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w National League South Farnborough nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
5 / 10 ostatnich meczów Torquay United we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Torquay United w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Farnborough we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Farnborough w National League South zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Torquay United we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Torquay United w National League South zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Torquay United w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów Farnborough w National League South zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 03.03.2026 18:40
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!