Tuntum - Sampaio Correa 28.01.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Tuntum i Sampaio Correa i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Tuntum Sampaio Correa - Podwójna szansa - 1X.
28/01/2026
Tuntum
Sampaio Correa
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.01.2026 18:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Brazylia, Campeonato Maranhense, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Tuntum i Sampaio Correa. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 28.01 w 14:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Tuntum i Sampaio Correa poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 5 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 15.04.25, z końcowym wynikiem 1:1. Tuntum zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Sampaio Correa wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 2 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 5-9 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Tuntum i Sampaio Correa z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Tuntum przegląd
W bieżącym sezonie Campeonato Maranhense Tuntum rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 4 zwycięstw, 3 przegranych i 3 remisów, w tym 4 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 4 miejsca w tabeli. Średnio Tuntum strzelił 12 goli i stracił 8 goli na mecz, z różnicą bramek +4. Gdy grają u siebie, Tuntum zazwyczaj zdobywa średnio 40.5 goli na mecz. 5 w meczach na własnym stadionie Tuntum strzeliły obie drużyny, co stanowi 56% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Tuntum średnio 40.5 minut.
Sampaio Correa przegląd
W bieżącym sezonie Campeonato Maranhense Sampaio Correa rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 2 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 2 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 6. Drużyna strzeliła 5 goli i straciła 4 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +1. Obecnie Sampaio Correa zajmuje 6 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Sampaio Correa obie drużyny strzelają około 70 bramek. W meczach wyjazdowych Sampaio Correa obie drużyny strzeliły gola w meczach 3, co stanowi 43% ich meczów wyjazdowych. Gracze Sampaio Correa potrzebują około 70 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Sampaio Correa | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 1 | 4 | 0 | 6 | 4 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Tuntum | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Inne przewidywania
National League
Auckland City-Auckland FC Reserves
Klubowe Mecze Towarzyski
MTK Budapest-Waszasz
Mistrzostwa Mongolii. Narodowa Premier League
Khovd Western-Miasto Ulaangom
Mistrzostwa Australii. NPL Northern NSW. Rezerwa
Newcastle Olympic II-Charlestown Azzurri II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie Tuntum i Sampaio Correa strzelili pierwsi w Campeonato Maranhense sezonu 2026/2026
Handicap Bramek
Stracone Gole
Statystyki Tuntum meczów i Sampaio Correa meczów w ramach turnieju Campeonato Maranhense
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Tuntum i Sampaio Correa na turnieju Campeonato Maranhense w sezonie 2026/2026
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Tuntum we wszystkich zawodach zakończonych remisem
3 / 10 ostatnich meczów Tuntum w Campeonato Maranhense zakończył się remisem
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
7 / 10 ostatnich meczów Sampaio Correa we wszystkich zawodach zakończonych remisem
6 / 10 ostatnich meczów Sampaio Correa w Campeonato Maranhense zakończył się remisem
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem
Postaw:1x2 - X
4 / 10 ostatnich meczów Tuntum we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów Tuntum w Campeonato Maranhense zakończył się jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów Sampaio Correa we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches Sampaio Correa in Campeonato Maranhense ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
7 / 10 ostatnich meczów Tuntum we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
7 / 10 ostatnich meczów Tuntum w Campeonato Maranhense , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
2 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów Sampaio Correa we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów Sampaio Correa w Campeonato Maranhense , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów Tuntum we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 5 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Tuntum w 2 połowie
1 / 10 ostatnich meczów Sampaio Correa we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
3 / 10 ostatnich meczów Sampaio Correa w Campeonato Maranhense zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Sampaio Correa w Campeonato Maranhense zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Tuntum nie zremisowało
7 / 10 ostatnich meczów w Campeonato Maranhense Tuntum nie zremisował
3 / 5 of the last matches between the teams ended in a win
3 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Sampaio Correa nie zremisowało
4 / 10 ostatnich meczów w Campeonato Maranhense Sampaio Correa nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 28.01.2026 18:41
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!