United FC - Nordwind FC 23.04.2026prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane United FC i Nordwind FC i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla United FC Nordwind FC - Suma - Ponad (0.5).
23/04/2026
United FC
Nordwind FC
Bet:Suma - Ponad (0.5)
Miejsce ZakładPrzegląd meczu
Nadchodzący turniej Świat, Regional League. A, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy United FC i Nordwind FC. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 23.04 w 01:30. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla United FC i Nordwind FC poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 3 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 21.04.26, z końcowym wynikiem 5:3. United FC zwyciężyli w 1 meczów, podczas gdy Nordwind FC wygrał 2 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 10-12 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn United FC i Nordwind FC z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
United FC przegląd
W bieżącym sezonie Regional League. A United FC rozegrało 5 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 4 przegranych i 0 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio United FC strzelił 7 goli i stracił 7 goli na mecz, z różnicą bramek 0. Gdy grają u siebie, United FC zazwyczaj zdobywa średnio 12.9 goli na mecz. 2 w meczach na własnym stadionie United FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 100% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie United FC średnio 12.9 minut.
Nordwind FC przegląd
W bieżącym sezonie Regional League. A Nordwind FC rozegrało 6 meczów. Klub wygrał 0 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 4 zwycięstw, 1 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 6 goli i straciła 8 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -2. Średnio w meczach wyjazdowych Nordwind FC obie drużyny strzelają około 12.9 bramek. W meczach wyjazdowych Nordwind FC obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 100% ich meczów wyjazdowych. Gracze Nordwind FC potrzebują około 12.9 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Mistrzostwa Mjanmy. Kobiety
Yangon United (Kobiety)-Thitsar Arman (kobiety)
Mistrzostwa Wietnamu. Kobiety
Ha Noi (Kobiety)-Ho Chi Minh City (Kobiety)
Chinese Super League, Kobiety
Guangdong Haiyin (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Guangxi Pingguo (Women)-Beijing Yuhong (kobiety)
Guangdong Province (Kobiety)-Wuhan Jiangda (kobiety)
Tercera Division, Rezerwy
River Plate Montevideo II-Juventud de Las Piedras II
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Wskazówki dotyczące zakładów
8 / 10 of last matches United FC in all competitions scored at least 2 goals
5 / 5 of last matches United FC in Regional League. A scored at least 2 goals
3 / 3 of the last matches between the teams was at least 2 goals
6 / 6 of last matches Nordwind FC in all competitions scored at least 2 goals
6 / 6 of last matches Nordwind FC in Regional League. A scored at least 2 goals
Postaw:Suma - Ponad (1.5)
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach United FC nie zremisowało
5 / 5 ostatnich meczów w Regional League. A United FC nie zremisował
3 / 3 of the last matches between the teams ended in a win
5 / 6 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Nordwind FC nie zremisowało
5 / 6 ostatnich meczów w Regional League. A Nordwind FC nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
6 / 10 of last matches United FC in all competitions scored at least 3 goals
3 / 5 of last matches United FC in Regional League. A had at least 3 goals
2 / 3 of the last match between the teams was at least 3 goals
6 / 6 of last matches Nordwind FC in all competitions scored at least 3 goals
6 / 6 of last matches Nordwind FC in Regional League. A had at least 3 goals
Postaw:Suma - Ponad (2.5)
7 / 10 ostatnich meczów United FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 5 of last matches United FC in Regional League. A ended in defeat
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem United FC
5 / 6 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Nordwind FC nie przegrała
5 / 6 ostatnich meczów w Regional League. A Nordwind FC nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
7 / 10 ostatnich meczów United FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
4 / 5 of last matches United FC in Regional League. A ended in defeat
4 / 6 ostatnich meczów Nordwind FC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
4 / 6 ostatnich meczów Nordwind FC w Regional League. A zakończył się jej zwycięstwem
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Nordwind FC
Postaw:1x2 - Z2
5 / 10 ostatnich meczów United FC we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 5 ostatnich meczów United FC w Regional League. A zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem United FC w 1 połowie
4 / 6 ostatnich meczów Nordwind FC w Regional League. A zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!