UCD U19 - KF 2 Korriku U19 06.11.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane UCD U19 i KF 2 Korriku U19 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla UCD U19 KF 2 Korriku U19 - 1x2 - Z1.
06/11/2024
UCD U19
KF 2 Korriku U19
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.11.2024 18:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Europa, UEFA Młodzieżowa LM, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy UCD U19 i KF 2 Korriku U19. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 06.11 w 14:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla UCD U19 i KF 2 Korriku U19 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 23.10.24, z końcowym wynikiem 2:1. UCD U19 zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy KF 2 Korriku U19 wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 1-2 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn UCD U19 i KF 2 Korriku U19 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
UCD U19 przegląd
W bieżącym sezonie UEFA Młodzieżowa LM UCD U19 rozegrało 3 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 2 przegranych i 0 remisów, w tym 1 wygranych w domu. Średnio UCD U19 strzelił 3 goli i stracił 0 goli na mecz, z różnicą bramek +3. Gdy grają u siebie, UCD U19 zazwyczaj zdobywa średnio 30 goli na mecz. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie UCD U19 średnio 30 minut.
KF 2 Korriku U19 przegląd
W bieżącym sezonie UEFA Młodzieżowa LM KF 2 Korriku U19 rozegrało 3 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 3 zwycięstw, 0 przegranych i Remisy 0. Drużyna strzeliła 2 goli i straciła 1 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +1. Średnio w meczach wyjazdowych KF 2 Korriku U19 obie drużyny strzelają około 30 bramek. W meczach wyjazdowych KF 2 Korriku U19 obie drużyny strzeliły gola w meczach 1, co stanowi 100% ich meczów wyjazdowych. Gracze KF 2 Korriku U19 potrzebują około 30 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
Segunda Division
Independiente FBC-Benjamin Aceval
Brasileiro Serie D
Democrata SL MG-Ivinhema
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
USA. WPSL. Kobiety
Philadelphia Ukrainian (Kobiety)-Penn Fusion (Kobiety)
Puchar Chile
Union Espanola-Colo-Colo
USL League Two
Hill Country Lobos-Lonestar SC
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Zdobyte Bramki
UCD
2 Strzelić Pierwsza Bramka
Statystyki dotyczące procentu meczów, gdzie UCD U19 i KF 2 Korriku U19 strzelili pierwsi w UEFA Młodzieżowa LM sezonu 2024/2025
Bramki Czas
Handicap Bramek
Stracone Gole
UCD
1.67 Statystyki UCD U19 meczów i KF 2 Korriku U19 meczów w ramach turnieju UEFA Młodzieżowa LM
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla UCD U19 i KF 2 Korriku U19 na turnieju UEFA Młodzieżowa LM w sezonie 2024/2025
Wskazówki dotyczące zakładów
2 / 3 ostatnich meczów UCD U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 3 of last matches UCD U19 in UEFA Młodzieżowa LM ended in defeat
3 / 3 ostatnich meczów KF 2 Korriku U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 3 ostatnich meczów KF 2 Korriku U19 w UEFA Młodzieżowa LM zakończył się jej zwycięstwem
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem KF 2 Korriku U19
Postaw:1x2 - Z2
2 / 3 ostatnich meczów UCD U19 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 3 of last matches UCD U19 in UEFA Młodzieżowa LM ended in defeat
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem UCD U19
3 / 3 ostatnich meczów we wszystkich zawodach KF 2 Korriku U19 nie przegrała
3 / 3 ostatnich meczów w UEFA Młodzieżowa LM KF 2 Korriku U19 nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
1 / 3 ostatnich meczów KF 2 Korriku U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 3 ostatnich meczów KF 2 Korriku U19 w UEFA Młodzieżowa LM zakończonych zwycięstwem w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z2
3 / 3 ostatnich meczów we wszystkich zawodach UCD U19 nie zremisowało
3 / 3 ostatnich meczów w UEFA Młodzieżowa LM UCD U19 nie zremisował
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
3 / 3 ostatnich meczów we wszystkich zawodach KF 2 Korriku U19 nie zremisowało
3 / 3 ostatnich meczów w UEFA Młodzieżowa LM KF 2 Korriku U19 nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
1 / 3 ostatnich meczów UCD U19 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
1 / 3 ostatnich meczów UCD U19 w UEFA Młodzieżowa LM , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
1 / 3 ostatnich meczów UCD U19 we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
1 / 3 ostatnich meczów KF 2 Korriku U19 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
1 / 3 ostatnich meczów KF 2 Korriku U19 w UEFA Młodzieżowa LM zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.11.2024 18:41
FC 2 Korriku U19 ma zwycięską serię 3 meczy.
Wynik pierwszego spotkania : FC 2 Korriku U19-University College Dublin 2-1.
University College Dublin zdobywał przynajmniej jednego gola w 5 kolejnych meczach.
University College Dublin wygrywa 1. połowę w 33% swoich meczy, FC 2 Korriku U19 w 0% swoich meczy.
University College Dublin wygrywa 33% połowy meczu, FC 2 Korriku U19 wygrywa 0%.
Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był FC 2 Korriku U19.
W ich ostatnim spotkaniu FC 2 Korriku U19 wygrał 1 golami.
Gdy University College Dublin prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 100% swoich meczy.
Gdy FC 2 Korriku U19 przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 100% swoich meczy.
W UEFA Młodzieżowa LM FC 2 Korriku U19 ma lepsze osiągnięcia niż University College Dublin.
University College Dublin zdobywa 3 gole grając u siebie, a FC 2 Korriku U19 strzela 2 gole grając na wyjeździe (średnio).
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!