Wake - North Carolina U23 12.06.2024prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Wake i North Carolina U23 i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Wake North Carolina U23 - 1x2 - Z2.
12/06/2024
Wake
North Carolina U23
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.06.2024 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej USA, USL League Two, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Wake i North Carolina U23. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 12.06 w 19:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Wake i North Carolina U23 poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 10 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 09.06.23, z końcowym wynikiem 0:1. Wake zwyciężyli w 4 meczów, podczas gdy North Carolina U23 wygrał 3 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 3 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 14-16 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Wake i North Carolina U23 z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Wake przegląd
W bieżącym sezonie USL League Two Wake rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 3 zwycięstw, 5 przegranych i 2 remisów, w tym 2 wygranych w domu. Średnio Wake strzelił 13 goli i stracił 12 goli na mecz, z różnicą bramek +1. Gdy grają u siebie, Wake zazwyczaj zdobywa średnio 21.6 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Wake strzeliły obie drużyny, co stanowi 50% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Wake średnio 21.6 minut.
North Carolina U23 przegląd
W bieżącym sezonie USL League Two North Carolina U23 rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 3 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 7 zwycięstw, 2 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 13 goli i straciła 9 goli, co daje różnicę bramek w wysokości +4. Średnio w meczach wyjazdowych North Carolina U23 obie drużyny strzelają około 28.6 bramek. W meczach wyjazdowych North Carolina U23 obie drużyny strzeliły gola w meczach 5, co stanowi 71% ich meczów wyjazdowych. Gracze North Carolina U23 potrzebują około 28.6 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Inne przewidywania
USL League Two
Asheville City-Charlotte Independence II
Hill Country Lobos-Lonestar SC
Atletico Union-Real Colorado
Inter Gainesville KF-Brooke House FC
Kalamazoo-Oakland County
Charlotte Eagles-Hickory FC
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Statystyki przedmeczowe
Mecz Wynik
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Zdobyte Bramki
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Strzelić Pierwsza Bramka
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Handicap Bramek
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Stracone Gole
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Kartki Statystyki
Całkowite kartki na mecz dla Wake i North Carolina U23 na turnieju USL League Two w sezonie 2024/2024
Tabela jest zestawiona na podstawie ostatnich 10 meczów drużyn, niezależnie od turnieju
Wskazówki dotyczące zakładów
3 / 10 ostatnich meczów Wake we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
3 / 10 ostatnich meczów Wake w USL League Two , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
5 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami, przynajmniej jedna z drużyn nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów North Carolina U23 we wszystkich zawodach, przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
4 / 10 ostatnich meczów North Carolina U23 w USL League Two , przynajmniej jedna drużyna nie zdobyła bramki
Postaw:Punkty obydwu drużyn - Nie
3 / 10 ostatnich meczów Wake we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Wake w USL League Two zakończył się jej zwycięstwem
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem Wake
2 / 10 ostatnich meczów North Carolina U23 we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
2 / 10 of last matches North Carolina U23 in USL League Two ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
4 / 10 ostatnich meczów Wake we wszystkich turniejach zakończonych jej wygraną w 2 połowie
3 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Wake w 2 połowie
2 / 10 ostatnich meczów North Carolina U23 we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. połowie
2 / 10 ostatnich meczów North Carolina U23 w USL League Two zakończył się jego porażką w 2 połowie
Postaw:1x2 - 2 połowa - Z1
2 / 10 ostatnich meczów Wake w USL League Two zakończył się jego porażką w 1 połowie
5 / 10 ostatnich meczów North Carolina U23 we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
5 / 10 ostatnich meczów North Carolina U23 w USL League Two zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem North Carolina U23 w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z2
3 / 10 ostatnich meczów Wake we wszystkich turniejach zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
3 / 10 ostatnich meczów Wake w USL League Two zakończonych zwycięstwem w 1 połowie
2 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończonych zwycięstwem Wake w 1 połowie
1 / 10 ostatnich meczów North Carolina U23 w USL League Two zakończył się jego porażką w 1 połowie
Postaw:1x2 - 1 połowa - Z1
5 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Wake nie przegrała
5 / 10 ostatnich meczów w USL League Two Wake nie przegrała
4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem North Carolina U23
Postaw:Podwójna szansa - 1X
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 12.06.2024 19:41
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!