Weston United FC - Toronto Falcons 09.09.2023prognoza
Przepowiednie meczów
Zebraliśmy wszystkie dostępne dane Weston United FC i Toronto Falcons i na podstawie ich analizy obie drużyny zrobią wszystko, co w ich mocy, aby wygrać mecz. Mimo to znaleźliśmy zakład, który może być całkowicie korzystny. Nasza prognoza dla Weston United FC Toronto Falcons - 1x2 - Z2.
09/09/2023
Weston United FC
Toronto Falcons
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.09.2023 19:41
Przegląd meczu
Nadchodzący turniej Kanada, Canadian Soccer League, obejmuje zaplanowany mecz pomiędzy Weston United FC i Toronto Falcons. Gra jest ustawiona na rozpoczęcie w 09.09 w 14:00. Gracze sportowi są zaproszeni do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów dla Weston United FC i Toronto Falcons poprzez kompleksową analizę statystyk drużyn i prognoz meczów, które następują
H2H i poprzednie wyniki
W sumie 1 mecze zostały rozegrane między drużynami. Ostatnie spotkanie miało miejsce na 08.07.23, z końcowym wynikiem 3:0. Weston United FC zwyciężyli w 0 meczów, podczas gdy Toronto Falcons wygrał 1 spotkań. Ponadto zdarzały się przypadki, w których drużyny grały do remisu, co skutkowało 0 remisami.Dlatego na podstawie tych statystyk istnieje różnica bramek 0-3 między dwiema drużynami.
Statystyki porównawcze
Na tej stronie, bez rejestracji, możesz znaleźć dokładne statystyki drużyn Weston United FC i Toronto Falcons z ostatnich dziesięciu rozegranych meczów. Możesz na przykład śledzić liczbę zwycięstw, porażek i remisów, a także statystyki zespołu, takie jak stracone gole.
Weston United FC przegląd
W bieżącym sezonie Canadian Soccer League Weston United FC rozegrało 10 meczów. Klub zanotował 1 zwycięstw, 7 przegranych i 2 remisów, w tym 0 wygranych w domu. Te statystyki WDL doprowadziły drużynę do 6 miejsca w tabeli. Średnio Weston United FC strzelił 4 goli i stracił 22 goli na mecz, z różnicą bramek -18. Gdy grają u siebie, Weston United FC zazwyczaj zdobywa średnio 17.3 goli na mecz. 3 w meczach na własnym stadionie Weston United FC strzeliły obie drużyny, co stanowi 60% meczów u siebie. Zdobycie gola na własnym stadionie zajmuje drużynie Weston United FC średnio 17.3 minut.
Toronto Falcons przegląd
W bieżącym sezonie Canadian Soccer League Toronto Falcons rozegrało 10 meczów. Klub wygrał 1 swoich meczów wyjazdowych i w sumie zapewnił 6 zwycięstw, 3 przegranych i Remisy 1. Drużyna strzeliła 4 goli i straciła 5 goli, co daje różnicę bramek w wysokości -1. Obecnie Toronto Falcons zajmuje 3 miejsce w tabeli. Średnio w meczach wyjazdowych Toronto Falcons obie drużyny strzelają około 40 bramek. W meczach wyjazdowych Toronto Falcons obie drużyny strzeliły gola w meczach 2, co stanowi 50% ich meczów wyjazdowych. Gracze Toronto Falcons potrzebują około 40 minut gry, aby zdobyć bramkę gol na wyjeździe.
Ranking
| Zespół | G | Z | R | S | S | S | P | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Toronto Falcons | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 9 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Weston United FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 1 | 2 | 8 | 12 | 47 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kto wygra?
Czy obie drużyny strzelą?
Kto strzeli pierwszy?
Wskazówki dotyczące zakładów
1 / 10 ostatnich meczów Weston United FC we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem
1 / 10 ostatnich meczów Weston United FC w Canadian Soccer League zakończył się jej zwycięstwem
3 / 10 ostatnich meczów Toronto Falcons we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
3 / 10 of last matches Toronto Falcons in Canadian Soccer League ended in defeat
Postaw:1x2 - Z1
8 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Weston United FC nie zremisowało
8 / 10 ostatnich meczów w Canadian Soccer League Weston United FC nie zremisował
1 / 1 of the last matches between the teams ended in a win
9 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Toronto Falcons nie zremisowało
9 / 10 ostatnich meczów w Canadian Soccer League Toronto Falcons nie zremisował
Postaw:Podwójna szansa - 12
3 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Weston United FC nie przegrała
3 / 10 ostatnich meczów w Canadian Soccer League Weston United FC nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - 1X
7 / 10 ostatnich meczów Weston United FC we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką
7 / 10 of last matches Weston United FC in Canadian Soccer League ended in defeat
1 / 1 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Weston United FC
7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Toronto Falcons nie przegrała
7 / 10 ostatnich meczów w Canadian Soccer League Toronto Falcons nie przegrała
Postaw:Podwójna szansa - X2
2 / 10 ostatnich meczów Weston United FC we wszystkich zawodach zakończonych remisem
2 / 10 ostatnich meczów Weston United FC w Canadian Soccer League zakończył się remisem
1 / 10 ostatnich meczów Toronto Falcons we wszystkich zawodach zakończonych remisem
1 / 10 ostatnich meczów Toronto Falcons w Canadian Soccer League zakończył się remisem
Postaw:1x2 - X
9 / 10 of last matches Weston United FC in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Weston United FC in Canadian Soccer League had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Toronto Falcons in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Toronto Falcons in Canadian Soccer League had less than 3 goals
Postaw:Suma - Poniżej (2.5)
Współczynniki w momencie publikacji prognozy 09.09.2023 19:41
Czat
Brak wiadomości
Bądź pierwszym, który rozpocznie rozmowę na czacie Livescore!